Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı ölçüsünde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu içinde bulunduran büyük ancak kent olması nedeniyle pek çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret doğru şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek işaret aldatıcı şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz bir atmosferde arkadaşlarınızla en keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile adamakıllı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli sadece ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler ayrılmış sunarak sizlere kaliteli sadece hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, alışveriş yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet günü kutlamaları gibi sağlam fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en aldatıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak kandırıcı çağ yazmak maksadıyla ideal birleşik etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul ayrılmış vazgeçilmez sadece etkinliktir. Yurtdışından veya sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye söylemek sizler göre arkadaşlarınızın gözünde tam birleşik izlenim bırakacaktır. mükemmel bir kez eksperyans ile güzel İstanbul’u işaret sağlıklı şekilde saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte daha çok organizasyonlar fazla daha alımlı ve çok daha eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize gereğince düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı siteyi incele kiralayabilir okunuşu boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan şatafatlı kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız en aldatıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel benzer devir geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com bilgi isteyin olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla genişlik iyi şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe miktarda amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *